Газові котли у Чернівцях

Що необхідно, щоб у своїй оселі відчувати себе комфортно і затишно?

Надійна та ефективна система опалення дозволить створити оптимальні температурні умови для проживання в квартирі або будинку цілий рік. Щоб при цьому вона була економічною, слід правильно підібрати устаткування і, звичайно ж, будь-який серйозний монтаж повинен починатися з розробки проекту. З останнім пунктом радимо вам звернутися до відповідних фахівців, а от з вибором устаткування зуміємо допомогти ми. Наша компанія пропонує твердопаливні котли і котли на рідкому паливі, газові котли, монтаж опалювального обладнання та багато іншого.

Водогрійні котли Protherm, Ferroli, Dakon, котли baxi, піролізні котли, монтаж систем опалення для Вас
Менеджери нашої компанії допоможуть Вам розібратися у всьому різноманітті представленого опалювального обладнання, підберуть максимально ефективний варіант опалення, орієнтуючись на Ваші запити. А монтажники запропонують оптимально підходящий Вашим вимогам проект і при необхідності виконають монтаж устаткування.

Наша компанія пропонує широкий ряд опалювального обладнання, що працює на газі, твердому, рідкому і комбінованому паливі. Ми є офіційними дилерами провідних світових виробників таких, як Ariston, Protherm, Ferroli, Grandeg, Buderus, Vaillant, Baxi та ін, також наша компанія - ексклюзивний дистриб'ютор чеської фірми Rojek. Компанія пропонує високоефективні піролізні котли «Буржуй КТЕС». Це дає нам можливість вести цінову політику, спрямовану на економію коштів покупців при збереженні якості обладнання.
Будемо раді допомогти Вам!

Про газові котли

Незважаючи на появу нових моделей сучасних котлів і водонагрівачів, газові котли все ще користуються високим попитом на ринку як суспільного, так промислового споживання. У першу чергу, це обумовлено тим, що газ - найекономніший вид палива. Звичайно, така закономірність існує, головним чином, в Україні, але і в західних країнах газовому опаленню надають великого значення. Інакше, навіщо такі фірми, як Baxi і Protherm і багато інших Європейські виробники стали б випускати найширший модельний ряд газового обладнання?

Компанія «Олена-К», розуміючи всю необхідність газових котлів, пропонує своїм клієнтам настінні й підлогові варіанти виконання. Перші відрізняються компактними розмірами - зручністю в розміщенні, другі більш громіздкі, але зате здатні видати практично будь-яку потужність.

Важливим момент - наявність в конструкції котла атмосферного пальника, зверніть увагу на продукцію фірм Vaillant і Viessmann - різноманітний асортимент газових котлів з одно, двоступеневої і змішаної атмосферним пальником дозволяє знайти те, що потрібно саме Вашому будинку. Іншим, не менш значним, питанням є придбання одноконтурного котла - розрахованого тільки на опалення, або двоконтурного - опалення та гаряче

водозабезпечення. Також Ви можете придбати котел з вбудованим бойлером і без, наприклад, Протерм котли - прекрасні зразки підлогових і настінних газових котлів як одне, так двоконтурних з вбудованими бойлерами.

Правильно вибрати котел - це далеко не так просто, як, може, здатися. Тут потрібні глибокі пізнання в продукції ринку опалювальних систем і великий досвід у роботі з ними. Адже крім газових котлів, існує ряд обладнання, що працює за іншими принципами. Величезним класом виступають котли опалювальні твердопаливні - деревина, відходи деревообробних виробництв, вугілля, пелетні гранули - все це тверде паливо, яке на порядок більш екологічно чисте, ніж газ. Звичайно ж, воно набагато вище за вартістю, але і виділяє, при згорянні, більше тепла. Твердопаливні котли сильно відрізняються один від одного, розроблені «всеїдні» типи, які можуть топитися будь-яким твердим паливом, але є й розраховані тільки на один вид палива.

Окремо варто розповісти про пелетні котли - це остання розробка в області систем опалення. За екологічності пелети перевершують всі інші відомі види палива багаторазово. В Україні такі котли не занадто популярні, тому що їхня ціна досить таки висока, але багато хто не звертають уваги, що вартість процесу експлуатації пелетного котла незрівнянно нижче, ніж у інших твердопаливних моделей. Тому, після тривалого використання, покупка котла, що працює на деревних гранулах стає економічно вигідним рішенням.

У кожному разі, який би тип котла Ви не вибрали - газові, твердопаливні або водогрійні котли - компанія «Олена-К» гарантує високу якість опалювального обладнання кращих світових виробників. Крім того, наша компанія пропонує котли опалення від вітчизняних виробників.

Прекрасно розбираючись в поставляються агрегатах, ми надаємо послуги власної монтажно-проектувальної бригадою, яка здійснює розрахунки, складання плану і установку опалювальних систем будь-якої складності. Всі роботи виконуються в строк і за мінімально можливий час.

Довіртеся професіоналам компанії «Олена-К»!

Переваги газових котлів

На сьогоднішній день газ є найбільш доступним і недорогим видом палива. Експлуатація газового котла обходиться набагато дешевше котлів на рідкому топливі (у 2 рази) і електрокотлів (в 10 разів), оскільки їх функціонування вимагає додаткових витрат, таких як підвезення палива, витрата електроенергії. Твердопаливні котли також недорогі в обслуговуванні, але вони мають істотний мінус - для підтримки їх роботи необхідно постійно доповідати паливо, існують моделі котлів на твердому паливі з автоматичною подачею, але для таких котлів потрібне спеціальне паливо - пелети.

Особливості установки газових котлів

На відміну від електричних, газові котли вимагають монтаж димоходу, тому місце їх установки повинен бути розрахований заздалегідь, ще на стадії будівництва. Але в цілому, якщо у вже зведеному будинку димохід відсутня, його спорудження не є надто складним, а деякі моделі котлів дозволяють використовувати і так звану коаксіальну трубу, для якої достатньо прорубати отвір у стіні і вивести її на вулицю. Установка настінних видів ще простіше, до того ж для них не потрібно розробка проекту. Єдине, що буде необхідно - це дозвіл від державних інстанцій на підключення.

Газові котли та електрику

Для багатьох газових моделей необхідна електроенергія. Вона використовується для розпалювання, роботи автоматики і захисних контрольних систем, вимірювання температури, підтримки заданого рівня мікроклімату. Якщо ж в приміщенні відсутня електрика, найкраще купувати автономні газові котли. Вони використовують ПЬЕЗОРОЗПАЛОМ, а для живлення автоматики - спеціальні теплові генератори. Як варіант можливе застосування акумуляторів або батарей.

Також багато газові котли оснащені програмним управлінням і можуть бути інтегровані в популярну на сьогоднішній день систему «розумний дім».

Безпека та надійність

Як відомо, газ є легкозаймистою речовиною, його використання вимагає обережності і уважності. Газове обладнання має велику кількість захисних і контрольних систем, що гарантують максимальний рівень безпеки при експлуатації даного виду палива. Так, спеціальні датчики своєчасно перекриють подачу газу при зникненні полум'я, припинять роботу котла при виявленні проникнення чадного газу в приміщення, при перегріві системи і т.д.

Ми пропонуємо саме краще обладнання провідних світових виробників. Наше завдання підібрати Вам газовий котел з великого різноманіття представлених нижче марок:

Газовий котел Viessmann - компактний і економічний газовий настінний котел за доступною ціною. Гарний як для бюджету, так і для навколишнього середовища. Відповідає вимогам європейського стандарту "Blue angel";

Газові котли Naiven - комплектуючі з Кореї. Виносний пульт управління. Адаптація до зимових умов. Захист від стрибків напруги. Теплообмінник з нержавіючої сталі.

Газові котли Ферролі мають цифрову систему управління; стоїть система антиблокування насоса обох контурів опалення; захист від замерзання;

Газові котли Bosch BW classic за європейськими стандартами опалення досягають ефективності в 2 ** зірки. Швидка подача води "Quick Tap".

Газові котли Hermann - двоконтурні газові котли, застосовуються у вигляді централізованого джерела опалення. Включають фільтр на вході хол. води; теплообмінник з високоякісної міді. Компактні розміри. Сучасний дизайн.

Газові котли Buderus - котли виробництва Німеччини. Існують моделі, що працюють як на природному газі, так і на зрідженому пропан-бутані. Безшумна і надійна робота (великий термін служби). Просте управління автоматикою.

Ми пропонуємо не тільки найсучасніші газові котли, але й твердопаливні котли з можливістю автоматичного завантаження сировини. У нас ви зможете підібрати найбільш оптимальне для ваших умов опалювальне обладнання і бути впевненим в його високій якості та надійності. Тому якщо ви шукаєте дійсно ефективне рішення для пристрою опалювальної системи, звертайтеся до нас!

Опалювальний котел - це «серце» системи опалення в будинку, і від його надійності залежить, наскільки комфортно Ви будете себе почувати у Вашій оселі. Висока якість представленого у нас устаткування - гарантія того, що жодних проблем з водонагрівом або опаленням приміщень у Вас не виникне.

Замовлені котли dakon dor - це піролізні котли або газогенераторні котли - доставлять до Вас у максимально короткі терміни. Ми пропонуємо котли на пелетах з повною впевненістю в їх якості, яке перевірено на практиці використання.